Uitbreiding van ons team en aanbod

Leonieke Papendorp is gestart bij Uitzendbureau Rivierenland voor administratieve functies!

Ons uitzendbureau groeit elk jaar als kool. Ook dit jaar zetten we deze groei door! U kent ons al van het invullen van uw technische-, magazijn- en schoonmaak vacatures. Maar vanaf dit jaar kunnen we u volledig voorzien van personeel!

Met de komst van Leonieke Papendorp als recruiter voor alle administratieve, commerciële en ondersteunende functies voor uw bedrijf is ons team compleet. U kunt hierbij denken aan een secretarieel medewerker, een commercieel medewerker, maar ook een management functie binnen uw organisatie.

Zowel tijdelijke functies op uitzend- of detacheringsbasis als vaste functies kunt u haar met een gerust hart toevertrouwen. Met jarenlange ervaring in het recruitment vak, vindt zij voor u de beste kandidaat!

Binnenkort introduceren we Leonieke op de “Teampagina” van onze website. Wilt u Leonieke spreken? U kunt haar bereiken via 06-11585533 of via e-mail op leonieke@ubri.nl.

Blijf onze nieuwsupdates volgen en zorg dat u daarmee steeds op de hoogte bent van alle laatste nieuwtjes. Vragen of opmerkingen over onze website? We horen het graag! Bel ons (0344-741017) mail ons (info@uitzendbureau-rivierenland.nl) of kom gezellig langs op ons kantoor aan de Dodewaardlaan 6 in Tiel. De koffie (of thee) staat altijd klaar.

Volgt u ons al op Facebook? Klik hier.
Volg ons ook op LinkedIn. Klik hier.